WESELA

O NAS

W celu zapewnienia jak najwyższej jakości świadczonych usług zawsze występujemy w duecie tj.: dj + wodzirej (osoba prowadząca), co daje nam możliwość podziału obowiązków i skupieniu się na swojej pracy.

Naszymi niewątpliwymi atutami są: kreatywność, poczucie humoru oraz łatwość nawiązywania kontaktu z uczestnikami. W trakcie trwania wesela zachęcamy gości do wspólnej zabawy, bawiąc się przy tym sami i zarażając ludzi pozytywną energią.

SPRZĘT, OŚWIETLENIE, MULTIMEDIA

Dysponujemy wysokiej klasy nagłośnieniem i oświetleniem, co zapewnia efektowną oprawę wizualno-muzyczną. Ponadto wykorzystywane przez nas elementy multimedialne i efekty sceniczne, uzupełniają całość i tworzą niesamowitą atmosferę.

SPERSONALIZOWANE PODEJŚCIE

Przyszłym Parom Młodym przedstawiamy pozycje weselne w nowoczesnej aranżacji, oryginalnym  stylu a jednocześnie przy zachowaniu tradycyjnych elementów i obyczajów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo autorskie zabawy i konkursy oraz znane wszystkim atrakcje weselne w nowych odsłonach. Wszystkie elementy dobieramy indywidualnie, tworząc przy tym dopasowany do Państwa wymagań harmonogram wesela.

CENA

Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od rodzaju imprezy, czasu jej trwania, miejsca i opcji dodatkowych takich jak:

 bańki mydlane, ciężki dym (efekt z suchego lodu), dodatkowe urządzenia multimedialne, oświetlenie ledowe sali, saksofonista.

W celu otrzymania szczegółowej oferty cenowej prosimy o kontakt e-mail na adres:

agencjamlodewilki@tlen.pl

Zapraszamy do współpracy!